Зв'яжіться з нами: +380 342 75 03 50 +380 99 01 67 992 +380 98 32 71 698

Фірма Медмаркет успішно працює на медичному ринку України з 1999 року.

За цей час основними напрямками нашої діяльності стало комплексне оснащення державних та приватних медичних установ лабораторним, кардіологічним, ендоскопічним, ультразвуковим, стоматологічним обладнанням, а також витратними матеріалами та лабораторними реактивами.

Сервісні інженери забезпечують навчання медичного персоналу та ввід в експлуатацію медичної техніки. Ми надаємо гарантійне та після гарантійне сервісне обслуговування та безкоштовну доставку в усі регіони України.

Представляємо обладнання таких виробників:

MTW

MTW – займається виключно розробкою і випуском медичного інструментарію.

В асортимент продукції входять понад 1500 моделей інструментарію для гнучкої ендоскопії, більшість з яких захищені патентами і міжнародними сертифікатами. Щорічно випускаються нові і вдосконалені моделі інструменту. Відмінною особливістю компанії є виготовлення ексклюзивних позицій по індивідуальним побажанням докторів.

Pentax

Pentax це торгова марка оптичного устаткування, що використовується компаніями Hoya Corporation і Ricoh на різних сегментах ринку.

Rudolf

RUDOLF Medical  це – 20 тисяч різних інструментів для всіх напрямків відкритої та ендоскопічної хірургії. Компанія RUDOLF однією з перших на ринку медичних технологій отримала сертифікат відповідності стандарту ISO 9001.

SURGIMAX

SURGIMAX – забезпечує індустрію охорони здоров’я високоякісними, інноваційними та надійними хірургічними інструментами для всіх видів хірургічних потреб. Компанія Surgimax UK також має акредитацію ISO 9001:2008 та ISO 13485:2003, що дозволяє нам наносити маркування CE на всю нашу продукцію, гарантуючи цим самим , що кожен інструмент, виготовлений  компанією Surgimax UK, є якісним, досконалим та надійним.